Mis on Poppers?

Poppers on slängitermin inhaleeritavate nitritite kohta, mida kasutatakse pilvesolekutunde saavutamiseks ja seksuaalnaudingu suurendamiseks. Ühendid on lühitoimelised vasodilataatorid, mida algupäraselt on kasutatud südame isheemiatõve raviks, kuid 1970ndatel hakanud levima kui nn klubiained. Üldiselt arvatakse, et tegemist on suhteliselt ohutute ainetega, mille tarvitamisel pikaaegsed kõrvaltoimed puuduvad.

Poppers tarvitatakse sisse hingamise teel, mõju avaldub kohe ning kestab mõnest sekundist paari minutini. Kasutajal tekivad aurudest peapööritus ja pilvesoleku tunne, kasvab seksiisu – paljuski nagu alkoholi puhul. Parem seks, võimsam orgasm.
Poppersi kirjeldatakse kui ainet mis võib tekitada sees õõnsa tunde, suurendades libiidot. Seksuaaltahe tõuseb ja teise inimese läheduse vajadus kasvab väga tugevalt. Kui soovite tegevust pikendada, siis pange pudel lihtsalt enda lähedusse ja seksige. Aurud levivad kogu ruumis, see tähendab, et mõlemad partnerid saavad täiustatud aistingud.

Poppersi ehk isopropüülnitrit tuntakse ka kui lihaste lõdvestajana. Poppers’ite inhalatsioon tekitab lühiajalise eufooria ja pilvesolekutunde. Tarvitajad kirjeldavad ühenditel ka seksuaalnaudingut suurendavat efekti, mistõttu inhaleeritakse neid sageli vahetult enne orgasmi. Inhaleeritavad nitritid laiendavad veresooni, lõõgastades silelihaseid. Lõõgastav anaal, vaginaal ja oraal lihaseid!

Enne poppersi tarvitamist palun veenduge ohutuses! Poppersi, nagu ka teisi kemikaalide ebaõiglane kasutamine võib olla väga kahjulik!
Poppersit kasutatakse õhuvärskendajate komponendina ning nahktoodete puhastamiseks.
Poppers.ee ei vastuta tarbijate valekasutamise tagajärgedega.
Värske vedeliku lõhn on läägelt magus, seisnud aine oma meenutab pesemata sokke 🙂

Parem seks, võimsam orgasm …
suurendab sugutungi!
Lõdvestab anaal-, tupe- ja suulihaseid!
Tekitab vajaduse läheduse järele teiste inimestega

Poppers loob pilves olemise tunde ja tagab teile täieliku rahulolu.

Loe lisaks: Poppers- What is it?

Koostis: Propüülnitrit, Amüülnitriit
Läbipaistvalt auruv.
Ei sobi müügiks alaealistele
Õhuvärskendajate komponent.
Kergsüttiv, mitte kasutada tule või leegi läheduses.
Neelamisel kahjulik, nahka ja silmi ärritav.

! Neelamise korral joo kaks klaasi piima või vett. Kutsu esile oksendamine. Ärge andke teadvusetule inimesele kunagi midagi suukaudset. Helista kohe arstile või otsige arstiabi. Ärge kutsuge esile oksendamist. Kui olete teadvusel ja erk, loputage suu ja jooge 2-4 tassitäit piima või vett. Loputage suud veega.
Ära hinga sisse otse pudelist (ära nuusuta pudelit).
Kontakti puhul silmadega uhu ohtra veega. Hoia laste käeulatusest eemal. Silmadesse sattudes peske silmi kohe ohtra veega vähemalt 15 minutit, tõstes aeg-ajalt ka ülemisi ja alumisi silmalauge. Pöörduge arsti poole.
Nahale sattudes otsige abi arstilt. Peske nahka ohtra veega vähemalt 15 minutit, vabanedes samas saastatud riietest ja jalanõudest. Riided tuleb enne taaskasutust pesta.